| tal4556 a întrebat:

Daca dau comanda maine de dimineață pe eMAG imi ajunge in aceeasi zi?

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man cel ma probabil nu, ai noroc daca ai showroom la tine in oras si poti ridica de acolo dar in general dureaza minim o zi pana se proceseaza pentru ca nu pleaca un curier pentru fiecare comanda plasata ci se face la sfarsitul zilei sau la ore exacte.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Depinde. insa daca ar dura doar o zi iti vor spune acolo cand alegi unde sa ti-l aduca. totusi ma indoiesc. doar ca sa puna comanda dureaza o zi