| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau ceva de pe Amazon si vreau sa returnez ca e stricat / nu-mi place, trebuie tot eu sa platesc taxele de transport pentru retur?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Evident

| elena a răspuns:

Dar ce-ai luat de pe Amazon un sarpe Anaconda?

| MisterKat a răspuns:

Normal ca platesti taxele de transport pentru retur. Eu am patit-o cu niste casti pentru telefon, au mers cam 1 saptamana si apoi s-au stricat. trebuia sa dau 10 lei inapoi... nu se merita.
Nu recomand nimanui sa cumpere de pe Internet. E cea mai mare prostie inventata vreodata!

| adi_7507 a răspuns:

Draga Elena, poate iti dai seama din graficul de mai jos cine e Amazon.
http://www.businessinsider.com/......les-2009-5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, le vei plati tot tu.nu recomand cumpararea prin internet.nu isi justifica calitatea si de foarte multe ori nici macar realitatea.