| nitromonkey88 a întrebat:

Daca il stie cineva pe Vlad Munteanu, daca nu, el e un vlogger popular din Romania, as vrea sa stiu de unde si-a luat hainele sau ceva site-uri asemanatoare de unde pot lua ca cele din DISSTRACK 2 (Cu scris pe margini si de astea laughing ) Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Stolen a răspuns:

Salut.
Gasesti haine asemanatoare in Bershka, Pull&Bear, H&M (cred) si New Yorker.

| nitromonkey88 explică (pentru Stolen):

Asta stiu, dar vreau un raspuns mai exact, caut de 2 ore ceva asemanator, dar nimic.