| olisiatat a întrebat:

Stie cineva ce fel de telefon are Vlad Munteanu(vlogger)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alta saptamana, alt cont, aceeasi intrebare. Renunta daca nu ai reusit pana acum, e clar ca universul nu vrea sa vorbesti cu el

| aXy99 a răspuns:

Mobil.

| Nemessys a răspuns:

Unii se chinuie sa afle cate stele sunt in univers si pe tine te intereseaza telefonul' aluia. straight face Cred ca asta o sa faci toata viata. O sa cercetezi si o sa te documentezi sa vezi ce telefon are. Iar poate pana la 50 de ani, o sa gasesti raspunsul.

Sa stii ca ai putea sa-ti faci un job din asta. Adica dupa ce descoperi ce telefon are Vlad, poti sa incerci sa afli ce telefon are ilie sau bianca. happy Iti urez succes!

| Bianca777 a răspuns:

Eu inteleg ca va place Vlad Munteanu, si mie imi place si imi plac videoclipurile lui dar nu sunt obsedata, adica ce faceti voi e deja o obsesie, poate el nu vrea sa-si afiseze numarul, adica ganditi-va cati l-ar suna daca i-ar cunoaste numarul. Lasati omul in pace, poate intr-o zi o sa va intalniti cu el nu se stie.