| Stroeioana100 a întrebat:

Va rooog raspundeți la întrebarea mea (întrebarea era):,, Ştie cineva nr de telefon a lui Cristi Munteanu sau Vlad Munteanu? plss (dau funda celui mai bun raspun)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt vreo 400 de Cristi Munteanu si vreo 300 de Vlad Munteanu, deci, pe-al cui vrei sa ti-l dam?
Da-ne amanunte: varsta, adresa, stare civila, cnp...samd

| Stroeioana100 explică (pentru Violleta2022):

Cristi Munteanu locuieste in Constanța are 14 ani si este vlogger

| Stroeioana100 explică (pentru Violleta2022):

Sunt doi vloggeri de 14 ani si locuiesc in Constanța daca le sti numarul de telefon sa daca cunosti pe cineva care are numarul lor te rog sa îmi spui si mie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stroeioana100):

Haide mai copila, ca nu stam noi sa investigam copilasii mici!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine sunt aia si de ce ar trebui noi sa avem numerele lor de telefon?

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

Sunt niste copii de vreo 13 ani care se joaca de-a vloggerii laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca sunt vloggeri atat de importanti inseamna ca au destule canale de comunicatie online daca vrei sa ii contactezi