| Cristian2003 a întrebat:

Daca la Altex este saptamana devoratorilor de preturi si cumperi un produs in rate il iei in rate si platesti pretul ce este la promotie sau cel original?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fie ca platesti in rate sau integral, daca un produs are pret promotional si il cumperi in perioada promotiei, vei plati pretul special, redus, si nu cel dinainte de promotie.

| SonicAndrei a răspuns:

Mie așa mi se pare logic să plătești la prețul promoțional. Poți cere detalii de la angajații magazinului.

| Vl4dimir a răspuns:

Poti intreba pe site. Dar in mod normal platesti pretul ce este la promotie, deoarece tu in acel moment ai facut achizitia si nu dupa ce a trecut promotia.

| JellyPie31 a răspuns:

Plătești pretul promoțional.