| ADRYANA95 a întrebat:

Daca m-am certat co o prietena, cum ii zic sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Ii spui ca iti pare rau si ca sti ca ai gresit. Funda? Mersi

7 răspunsuri:
| Bibi16 a răspuns:

Intr-o prietenie este absolut normal sa existe si certuri.
Spune-i ca-ti pare foarte rau si ca asta este normal sa ne certam!
Succes!

| GicuGagicu a răspuns:

Iarta-ma

| eDDy a răspuns:

Simplu si la Obiect " Imi cer scuze!" sau "Te rog frumos sa ma ierti!"

| Patrăţel a răspuns:

Depinde vina cui este, daca este vina ta trebuie sa ii dai o scuza buna pentru. ceea ce ai facut si evident o predica inainte, spune-i ca ai fost putin nervoasa si iritata, ca e doar vina ta si ca nu o sa se mai intample, roag-o sa-si arate indulgenta, doar sunteti prietene, daca e vina ei eu zic sa o lasi un timp pentru. ca ii trebuie timp sa se gandeasca la ce a facut, si sa isi ceara scuze happy! sper ca te-am ajutat big grin

| FolkVld a răspuns:

Pai depinde cine a fost vinovata incerci sa ii spui cat mai sincer.si daca iti e prietena o sa te inteleaga iti dai seama si sa ii dai un timp de gandire totusi eu zic sa nu o iei pe ocolite crede-ma o sa aprecieze sinecritatea ta ...Numai Binebatting eyelashes

| Pinck0 a răspuns:

Mereu vor exista certuri intre prietene.Asa am patit si eu.M-am certat intr-una cu o prietena, iar in cele din urma am ajuns prietene de nedespartit si nu ne-am mai certat de foarte mult timp, cam 2 ani.Fii cat mai sincera si spune-i ca regreti pentru. cele facute si ca nu se va mai intampla niciodata.Bafta.

| viK_4698 a răspuns:

Daca cu adevarat te simti tu vinovata ar trebui sa faci astfel in kit sa inteleaga cauza certzii voastre, si daca iese ca vinovata esti "tu" pur si simplu ar fi normal sa-ti ceri scuze!