| Theooo_4219 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea. Ce pot sa fac sa ma ierte? FUNDA+VOT! mersi anticipat:X

2 răspunsuri:
| olian a răspuns:

Pai te duci si iti ceri scuze daca a fost vina ta, vorbesti cu ea i spui ca iti pare rau ca v-ati certat si ai dori sa va impacati si atunci vezi ce spune si ea, bafta

| Carina16 a răspuns:

Buna!:*...Uite ce-as face eu:mai intai i-as cumpara ceva mic (de exemplu:o ciocolata), apoi m-as duce la ea si mi-as cere scuze si i-as da ciocolata in semn de impacare.P.S.:esti convingatoare cand precizezi motivul pentru care iti pare rau, asa prietena ta o sa realizeze ca ai inteles cu ce ai gresit.