| Andreiu68 a întrebat:

Daca sunt minor ( am 16 ani) si vreau sa imi cumpar de la auchan de la altex un subwoofer, pot sa il cumpar? am voie daca sunt minor? ma duc eu singur si il iau. Si am nevoie de buletin ceva. FUNDA

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l cumperi singur, nu este o valoare mare. N-ai nevoie de carte de identitate.

| express11 a răspuns:

Normal ca poti cumpara singur.nu-ti trebuie buletin, bonul este garantia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu ai voie? alcool si tigari nu ai voie

| ombladon112 a răspuns:

Poti cumpara de oriunde daca ai buletin (buletinul fiind necesar pentru completarea garantiei). Eu personal iti recomand sa il cumperi de la eMAG http://bit.ly/1ryx1Uv
Il livreaza gratuit acasa si il poti returna gratis in 30 de zile daca nu iti place.

| Ridey a răspuns:

Nu conteaza ce varsta ai poti sa il cumperi si nu iti trebuie buletin!
Astept funda!