| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa cumpăr ceva in rate de pe eMag, ratele le pot plăti și pe factura de curent?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are una cu alta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adevăr grăiește username ul tau

| Frank51 a răspuns:

100%. Fundă? laughing

| CIaudiu a răspuns:

Nu. Ratele se platesc exclusiv prin banca, dupa ce tu ceri un credit. Deci nu toata lumea poate sa plateasca in rate. Trebuie sa ai loc de munca cu contract nedeterminat si minim 3 luni muncite acolo. O optiune de tot rahatul, nu te ajuta mai cu nimic pentru ca pe baza salariului banca iti propune un credit, care de regula nu depaseste 5 salarii net. Mai bine strangi banii decat sa te incurci cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troll, nici nu meriți atenție.

Răspuns utilizator avertizat