| CM_Alin_1990 a întrebat:

Daca vreau sa returnez un telefon, trebuie sa il trimit eu prin curier sau imi trimit ei curier sa ia telefonul?

4 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

De exemplu la eMAG completezi un formular de retur si vine curieru sa ii predai coletul.

| CM_Alin_1990 explică (pentru heddy10):

Am completat si eu si am primit mesaj ca cererea mea a primit nr 1227 dar nimic de curier

| heddy10 a răspuns (pentru CM_Alin_1990):

Dureaza. La mine a venit dupa 2 zile sa preia coletul.

| gabrielaaaa27ly a răspuns:

Pentru a returna un produs este necesara completarea unui formular de retur, iar de obicei poti selecta data in care doresti ca acesta sa fie preluat, iar banii vor fi decontati pe un cont IBAN