| mermadia a întrebat:

Dati-mi exemple de cadouri originale! pls!

Răspuns Câştigător
| dyana99 a răspuns:

Depinde cam cat de scump sa fie. Daca vrei sa fie scump ii poti lua o bratara de aur sau de argint. Daca vrei poti lua o rama pentru poze.

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Un tort facut din blat de mamaliga si crema de mustar acoperit cu multa frisca

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Http://cadouri-surpriza.ro/ am fost saptamana trecuta acolo si recomand magazinul. Dar suna inainte pentru confirmarea stocului.

| Deea a răspuns:

Eu de ziua mea am primit cadou de la colegii mei din clasa o ceapa bagata in 13 cutii mari(deoarece implineam 13 ani)
A fost superlaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Nu pot!
daca ti'as spune ar fi plagiat, fiindca doar de cel de care este gandit cadoul este originaltongue

deci gandeste'te, nu plagiatongue

baftabig grin

| Ana213 a răspuns:

Poti sa cumperi o stea e pe bune, cu acte in regula de la agentia spatiala

| perceive a răspuns:

Hmmmmmmmmmm... o felicitare?

| silvershark a răspuns:

O clepsidra cu pilitura de fier, ce ofera un moment unic:raio.ro/clepsidra-fantezie

| onyx0801 a răspuns:

Un iepurash, viu desigur.cu funda roshie...sau un tricou, si skris pe el cum dezimerzi persoana.cui faci cadoul

| raluca0117 a răspuns:

Poti sa iei un voucher pentru cazare la hotel, si sa iti amenajeze cei de acolo camera special. poti sa incluzi si alte servicii de la SPA - masaj cu pietre vulcanice etc, depinde de buget. tarife bune pentru hoteluri in Bucuresti sunt pe http://www.hotel-bucuresti.com