| Kittylover2011 a întrebat:

Bună ziua. Va rog sa imi dati exemple de cadouri creative pentru mame si bunici.Amandoua sunt iubitoare de flori,însă si cadourile care nu au legătură cu florile ar fi o alegere bună. Pentru cele mai multe, originale si creative idei ofer funda!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Flori din origami. Nu se ofilesc? si sunt dragute. Sau poti sa cauti flori din hartie. O sa gasesti idei bune. E ceva facut de tine si mamele adora chestiile facute de mainile copiilor fata de cadourile cumparate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opteaza pentru ceva util, pe care sa il foloseasca. Poate un articol de imbracaminte?

| unvecin a răspuns:

Dacă folosesc smartphone: Bratara fitness Xiaomi Mi Band 2, Fitness Monitor, HR, Negru

(https://www.emag.ro/......DDZ232BBM/

O să se simtă tinere și vor fi motivate să se miște zilnic mai mult.

Dacă nu, o carte bună. De exemplu: Enciclopedia înțelepciunii
(https://www.librarie.net/......elepciunii

| Raduruxandra a răspuns:

Daca sunt iubitoare de flori, ar trebui sa le daruiesti niste flori in ghiveci. Pe www.imodflowers.ro poti gasi o varietate de modele de ghivece cu flori, la super preturi! Bafta!