| Killer200 a întrebat:

Dati-mi si mie ceaa mai buna tableta ( daca are inclusa in pachet si o tastatura, e superwinking ) Puteti sa specificati ceva gen :
Nume
RAM
Procesor
Memorie
Baterie
Pret
Puteti sa puneti si mai multe, raportul sa fie calitate/pret

4 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Sunt la reducere cateva chiar bune http://www.bree.ro/reduceri.php

| Killer200 explică:

Nu caut ceva EPIC, gen SG Galaxy Tab 2, ceva care sa se miste "fin" si sa nu sacadeze/baterie mare, etc.

| ciupyx a răspuns (pentru Killer200):

Vezi cele de sus pe care ti le-am recomandat. sunt cele mai bune in categoria lor(de 7" sau de 9.7") ca raport calitate pret. ambele au procesor dual core, ceea ce e super tare.