| zSchizophrenic a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri cu haine de firma pentru fete,dar nu vreau Nike,Puma, Adidas.Cum ar fi:Zara,Lacoste, etc.Numa sa fie faine, nu d-alea de babe waitinglaughing. Funda! :*

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.quick24.ro
Sunt pentru toate categoriile.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Mwha a răspuns:

H&M, C&A, New Yorker... acu depinde din ce oras esti.

| danutz9100 a răspuns:

Vezi pe www.minipret.eu - au si originale dar si ieftine si dragute (de calitate)

| Lisa01 a răspuns:

Inearca miniprix.Personal imi cumpar ghaine de multa vreme de acolo.Gaesti de la Bershka, Atmosphere, H&M etc..Bafta

| nicoalina a răspuns:

Uite aici o lista cu o multime de magazine interesante:
http://magazine-haine.com
Spor la cumparaturi!

| sweetgirl68 a răspuns:

Mie una imi plac urmatoarele firme/site-uri pe care le-am incercat si sunt de mare increde:oviesse, pimkie miniprix magazine sunt multe, dar ca site-uri astea imi plac

| iuliamar a răspuns:

Daca iti plac hainele din sua, poti sa incerci aici http://topbrandstate.ro/3-pentru-femei eu mi-am luat o pereche de tenesi Guess sunt originali si foarte rezistenti.

| iker03 a răspuns:

Asos.com

| AN1NA a răspuns:

Katy amphetamine dixie trixie while lola amber riky rixy amaris christa christy lyla eda deborah edana faylinn ethel hailey

| Clau80 a răspuns:

Buna,

Uite am gasit un site cu haine ieftine online si sunt chiar foarte dragute hainele.

http://www.haine-ieftine.org

| dianavalentina02 a răspuns:

H&M,C&A, Bershka,Stardivarius, Pull&Bear, Zara, Poema, New Look, New Yorker
Funda?

| Lovelyangel17 a răspuns:

Stradivarius, Pull&bear, Bershka, C&a, H&M Oesay etc