| cocoilno a întrebat:

Dati-mi si mie o lista cu rechizite pentru clasa 6

Răspuns Câştigător
| SunShine a răspuns:

Caiete matematica si romana multe Pentru toate obiectelehee hee
Bloc desen
Stilou pixuri carioci creioane colorate creion rigla radiera ascutitoare pic(pentru sters) foarfeca(doar daca ai nevoie)
Coperti
Calculatorhee hee nu cred ca ai voie
Caiet de muzica geografie biologie
Lipici ( dar nu cred ca o sa ai nevoie)
Acuarele
Pensoane
Compas(sau cel mai bine un set de geometriehappy
Cam atat poate mai stiu tu cevahappy Cred ca merit o fundahappy

2 răspunsuri:
| ANNAx44 a răspuns:

Pai caiete studentesti. mari si mici. alege tu numarul [ peste 10 ], creioane, pixuri, gume de sters, acuarele, caiete mate tot mari si mici. trusa de geometrie, compas si cam atathee hee cred.

Fundita te logbatting eyelashes?

| Dance_1650 a răspuns:

Pai ce pot sa iti zic.nu trebuie sa te incarci cu o groaza d chestii inutile... ia-ti esentialul d ex:2-3 pixuri, un creion, stilou, guma d sters, penar, pasta corectoare(daca scrii cu pixulbig grin), sh ca sa iti notezi temele pentru acasa poti sa iti iei un carnetelhappy sper ca ti-am fost d foloshee hee