| TeckTonik997 a întrebat:

Dati-mi sugestii de cadou pentru iubita mea (are 17 ani), buget 100-150lei. Merci!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu cred ca ar fi dragut ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-only-you-7752692 sau http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisor-angel-7752693 Cadoul ar fi frumos sa fie insotit de florile care stii ca-i plac.

| LuciWv a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat poti sai dai si o piatra, dar ca sa vada ca tii la ea poti sa-i iei o bratara de aur cu numele ei care cred ca depaseste 150 lei sigur.
Daca n-are un animal de companie si ii plac animalele poti sa ii iei un catelus, de preferat rasa bison(asa se aude.habar n-am cum se scrie) pentru ca sunt foarte fumosi sau o pisicuta.
Daca ii place lectura iai niste carti mai interesante
O bluza, ai putea merge pe langa un magazin cu ea si intr-un fel sai atragi atentia la ceva cei place si iti permiti, dupa care plecati iar tu iei cei place ei si il daiwinking

Desi noi nu putem sti cei place, daca ai putea face o mica descriere, nu doar ca are 17 ani
Bafta

| BlueLove0000 a răspuns:

Uite aici gasesti
http://bit.ly/1q7oMYf

| maryselly222 a răspuns:

Un inelus,o bratarica, un pandantiv, o pereche de cercei ar arata ca esti un baiat rafinat.
Cadoul in sine poate fi si insotit de un buchet de flori(trandafiri,etc),o ciocolata sau o cutie cu bomboane, o felicitare.
Ii poti cumpara o geanta.
Daca makeup-ul este una dintre pasiunile ei, du-te si intereseaza-te la un magazin de specialitate de un ruj, un luciu de buze, o paleta de machiaje(paleta sa contina culorile ei preferate sau culorile de sezon.), etc.
Daca este o iubitoare de animale ii poti cumpara un catelus, o pisica, un camster, etc.
Apropo: Incearca sa fi tu insati si nu falsifica. Fi romantic.