| IepurasNebun17 a întrebat:

Dau Funda
Spuneti-mi va rog un laptop de gaming (buget:2000-2300 lei)
Se merita acest laptop: http://www.altex.ro/......b-free-dos :)

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pentru gaming e preferabil un pc pe care-l poti lua cu maxim 2500 lei si care sa aiba memoria mare, 3-4 gb RAM. Nu te sfatuiesc sa-ti iei laptop pentru ca n-o sa iti mearga mai nici un joc, ti-o zic din propria experienta.

| FineBroAndy a răspuns:

Merită :D Cel mai bun laptop de pe piaţă, specializat în gaming, este acesta, în cazul în care vrei să ştii mai multe http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade

| andre3aph a răspuns:

Laptop de gaming - o gluma proasta laughing.
Mai bine zis un laptop care cat de cat te mai poti juca, ultimele jocuri nu pe high ci pe low - s-ar putea.Dar GTA 5 in veci nu ti-l va duce cand apare.

De 3000 lei iti faci un pc ultima racheta, care te mai duce lejer 6-7 ani. face pipi de 30 ori pe orice laptop de gaming.

| IepurasNebun17 explică:

Mie imi trebuie laptop cu un motiv, PC am deja nu imi mai trebuie, daca stiti dati-mi site-uri cu laptop-uri.