| Tyrall a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop pentu urmatorul an de facultate care poate rula jocuri care au aparut anul trecut si m-am gandit sa va intreb daca acest laptop poate rula jocuri precum Rome 2, WoW si battlefield.
Acesta este laptopul : :Laptop LENOVO G510, Intel Core i5-4200M pana la 3. 1GHz, 15.6", 4GB, 1TB + 8GB cache, AMD Radeon HD 8750M 2GB, Free Dos

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Placa lui video este praf. practic iei o placa video dedicata si una integrata de 2 ori.

Răspuns utilizator avertizat
| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Cu acest calculator iti va rula toate jocurile pana in momentul respectiv.S-ar putea chiar sa ti le ruleze pe high settings.Eu iti recomand acel laptop.