| ?! a întrebat:

[Dau fundita!] Hello :]. Ati comandat vreodata de pe site-ul Takko fasion? Daca da, ce preturi sunt? Si cum se face o comanda? E un site serios? Va rog, raspuns cat mai repede :*.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alecsie. a răspuns:

De comandat de pe site eu personal nu am comandat dar magazinul este super( a comandat o prietena dar nu a fost multumita). Ea a zis ca nu arata asa ca pe site, nu i-a adus marimiea potrivita. Eu nu prea risc sa-mi fac comanda de haine nici din reviste dar apoi din site-uri.( eu nu te-as sfatui)

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Din cate stiu nu se poate cumpara de pe site-ul acela. Mai bine te duci la magazinele Takko. Au haine frumoase si de calitate dar la unele lucruri preturile pot sa sara.

Abh
| Abh a răspuns:

E site de prezentare, nu poti cumpara nimic de pe el. Trebuie sa mergi in magazinele lor.

| serioousfresh a răspuns:

De pe site nu stiu daca poti cumpara...verisoara mea lucreaza la takko e mai bine sa mergi in magazine deoarece chiar si daca ai putea cunmpara de pe internet risti sa primesti marimi nepotrivite etc etc

| didee a răspuns:

Da nu se poate comanda de pe site. de unde ai scos-o si pe asta?!?