| Fllorentina a întrebat:

Buna TPU kiss Vroiam sa va intreb pe voi fetele v-ati comandat vreodata de la Starshiners? A venit comanda la timp? este de incredere site-ul? sick* Multumesc, pentru cel ma convingator raspuns dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Da, eu îmi comand de vreo 2-3 ani de la ei şi n-am probleme. Trebuie doar să ştii exact ce mărime porţi, că altfel rişti să nu ţi se potrivească. Toate produsele sunt de calitate. Eu una îţi recomand să comanzi de la ei decât de pe alte site-uri.

| Fllorentina explică (pentru AikkoxD):

Pai eu stiu ce marime port insa sti cum ii nu mereu se potrivestehappy ..Eu am picioru mai subtie si na

| Fllorentina explică (pentru Fllorentina):

Subtire*

8 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu vroiam sa imi comand o rochita dar m-am razgandit ca am vazut alta mai misto la fashiondress da ce vrei sa iti comanzi?

| Fllorentina explică (pentru RoseOfTheFire):

As dori sa imi comand acesti pantofi: http://www.starshiners.com/ro/pantofi/pantofi-colour-love-black Ce parere ai? :-*

| Fllorentina explică (pentru Fllorentina):

De fapt ce parere aveti toate? kiss

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru Fllorentina):

Sunt misto happy

| ArianaDwen a răspuns:

Eu nu am comandat, a vrut sora mea sa comande niste sandale (chiar le-a comandat) si au venit la timp! Nu ai nimic de pierdut! As zice sa incerci@Dar ai grija ce comanzi happy

| Raluka_Ralu_1996 a răspuns:

Hey buna eu am dat odata comanda si a venit la timp dar in anumite cazuri daca dai comanda de multe haine s-ar putea sa intarzie cateva ore sau cel mult o zi