| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita, vreau sa cumpar dupa net un tricou omu mi-a dat marimele la umeri la piept si in lungime dar acum nu stiu cum sa procedez nu stiu daca imi vine cum fac sa aflu ma masor pe mine sau masor un tricou de al meu

2 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

Poti sa masori un tricou de.al tau... Dar daca vrei sa fii mai sigur poti sa te masori si u, desi e posibil sa nu.ti iasa chiar bine thinking

| TrickThis a răspuns:

Masoara-ti doua, trei tricouri (ca sa fii mai sigur), care consideri ca-ti vin cel mai bine ca si marime/confort, si ii zici celui de pe net cu tricou cam ce masuri ai tu la tricou.