| Alynutzaaa a întrebat:

De Black Friday reducerile sunt si in magazin sau doar in magainele online? Stie cineva si daca aceste reduceri tin mai multe zile? De exemplu daca un telefon e la reducere vineri si ramane pe stoc, as avea sansa sa-l mai gasesc la reducere si sambata si duminica, in magazin, nu online. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Magazinele de la noi nu fac mai deloc reduceri de black friday. Reducerile sunt pe magazile online in principiu si se fac doar in ziua respectiva.