| Matei_Catalin_Andrei_1997 a întrebat:

am o intrebare.
Cam pe la ce pret as putea lu-a un calculator pe care sa imi mearga majoritatea jocurilor ( gta de exemplu) dar nu sa fie cel mai performant doar sa imi mearga fara lag si sa imi mearga bine jocurile.As vrea sa iau calculatorul vineri de Black Friday deoarece sunt reduceri mari.Pe la ce pret m-ar ajunge cu tot cu reducerile de black friday?
Funda raspunsul cel mai bun

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Un calculator normal te-ar ajunge undeva la 1500-2000 lei. La black friday poate fi mai putin dar nimeni nu poate garanta nimic.
Pune aceasta intrebare pe forumul softpedia. Acolo iti vor raspunde intr-un timp mai scurt, raspunsul fiind in general dat de experti, site-ul softpedia ocupandu-se cu astfel de lucruri.