| VreauMiere a întrebat:

De Black Friday (vinerea neagra) se fac reduceri si la abonament cand imi achizitionez un smart-phone? De exeumpu: un smart-phone costa 1.000 de lei la liber, cu abonament costa 600 lei. La acest pret redus (din cauza abonamentului) iti mai poate oferi o reducere pentru ca e black friday adica sa il faca 400 lei? Si inca ceva, de vinerea neagra se fac reduceri la toate produsele sau doar la anumite produse?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,reducerile se fac doar pentru produsele cumparate si platite in totalitate. Nu vor fi reduceri pentru abonamente sau plata in rate.