| Cheburashka a întrebat:

De ce acte am nevoie pentru ridicarea unui colet FAN Courier?

Sunt un minor si am luat ceva de pe OLX. De ce am nevoie pentru a-mi ridica coletul? Trebuie sa mentionez ca inca n-am buletin, dar am implinit 14 ani

4 răspunsuri:
| beetee a răspuns:

De obicei nu cere buletinul dacă sunt sume mici, doar Pinul primit pe numărul de telefon cu care ai facut comanda

| Violleta2022 a răspuns:

Coletele de la posta sau curieri se pot ridica numai cu buletinul.
In cazul tau, doar unul din parinti care are buletin, poate ridica pachetul.

| Cheburashka explică (pentru beetee):

200 de lei se poate include în sume mici?

| beetee a răspuns (pentru Cheburashka):

Da