| 0PopaPorno a întrebat:

De ce naiba sunt atat de scumpe Laptopurile astea Apple MacBook? Doamne. straight face

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru că la Apple plătești firma, nu performanțele.

| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. În principiu plătești pentru ce face, dar când face la fel ca toate celelalte, plătești pentru brand! Adică, vorba aia: ȘÂ mărui scump azi! Scade din prețul laptopului 5-10 milioane și ajungi la prețul normal, dar asta ne fac!
Ne bag pe gât rahaturi! Nu pot să uit ce am văzut la știri: David Bechkam primește 3.5 milioane de dolari de fiecare dată când îl vedem în chiloți la TV! Așa că nu te întreba DE CE!? Niciodată.
Peace!

| D9THC a răspuns:

Pentru ca 1) au hardware bun, puternic, etc si 2) au un sistem de operare smecher

nici mie nu-mi surade pretul, dar Apple chiar are produse bune

| Anonimul8297 a răspuns:

Brandul...

| VL4DST3R a răspuns:

Tot ce este de la Apple este mai scump, cand cumperi produsul cumperi si faptul ca respectivul lucru este de la o firma cu renumewinking Funda? big grin

| Dragos022 a răspuns:

Nu mai dati raspunsuri daca nu stiti despre ce vorbiti sau nu aveti acasa un macbook. Pai un macbook costa atat de mult pentru : Brand, Performantele pe care nu orice firma le poate aduce la un laptop, sistemul de operare specific Apple, care exploateaza la maxim resursele Macului

| Blezz a răspuns:

Degeaba. funda?