| lovelove_6741 a întrebat:

De fiecare data cind vine aniversarea unui prieten imi vine greu sa caut un cadou potrivit...Va rog dati-mi un sfat in alegerea unui cadou pentru baiat!
multumesc happy

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Ceva personalizat.
un tricou. ceva. o cana.in functie si de banihappy

| zambilici a răspuns:

Pai depinde acum...dk e iubitul tau ii poti lua o bratara de argint sau un lant cu initiala lui, un set barbatesc, o poza cu voi 2 si o inramezi, un ceas, un dvd cu o poza porno si continutul sa fie ceva amuzant desene animale documentare cu animale nujtlaughing

| littlesunshine01 a răspuns:

Un parfum, un ceas, iar cornel are dreptate un tricou sau ceva ra fii foarte potrivit