| Anonimuserr a întrebat:

De la ce firme de îmbrăcăminte şi încălţăminte vă îmbracaţi?

12 răspunsuri:
| HarryPotter a răspuns:

Pentru ca o haina sa aiba valoare si sa fie draguta trebuie neaparat sa aiba scrisa pe ea firma? orice haina poate fi draguta sifara firme. dar daca ti neaparat sa fie firma uite cateva:leonardo, puma, nike, adidas, zarra

| CybeRAthlete a răspuns:

Sincer sa fiu port ce imi place, pentru ca in zilele noastre nu mai cumperi materialul de calitate sau modelul, cumperi brandul - firma... nu ma ajuta cu nimic o geaca de 4 mil pe care scrie adidas daca nu imi tine de cald calumea cand pot lua una la 2 mi-l poate mai frumoasa, no name intr-adevar sau tot asa la 5 mil, dar isi face treaba si o port pentru ca imi place. se pune prea mult accent pe brand in zilele noastre.
ce, daca nu am lenjerie CB nu mai ma plac fetele sau cum? tin sa anunt ca nu este chiar asa...
brandul face haina si haina pe om, dar putem sa scoatem din ecuatie brandul.
bafta

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi incaltamintea de la Nike si Lacoste, iar imbracamintea depinde, Kenvelo, Kalvin Kleine, O'neill, D&G, Zara si cateodata daca imi place un lucru anume si nu este neaparat de firma mi-l cumpar.

| 2696 a răspuns:

Niciodata n-am suportat subiectul asta. unii au impresia ca daca porti o haina de firma pe tine arati si scump...nu haina e cea scumpa ci felul in care o porti si atitudinea deci pot spune ca firmele mele sunt asa : deichmann, second hand, stradivarius, bershka, magazine cu produse la 12 lei, pimkie, new yorker, takko...adica de oriunde

| chocolate3755 a răspuns:

Imbracamintea de la OVS, Benetton, Terranova, astea sunt preferatele mele, iar incaltamintea...nu prea gasesc nimic pentru mine la firmele astea renumite...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr explică:

Adevarat Miha ai dreptate.

| Anonimuserr explică:

Deya@ Lasa-ma sa te contrazic. Gresesti nu e de asta. Dar daca porti o haina de firma nu conteaza parerea altuia. Conteaza ca te simti tu bine si unii sunt mandrii de ei ca le poarta, si se simt bine in hainele de firma. Brandu face haina tongue.

| marius577 a răspuns:

Pai champion, nike, puma, adidas, si knox.

| JuLien a răspuns:

Nike.adidas.si putine lucruri din piatalaughing

| cslx a răspuns:

Imbracaminte: h&m, only, vero moda, red bay, jennyfer, vera amarini, esprit, zara. cam astea, poate mai am si firme nu asa cunoscute ca astea, dar in general de`astea am happy
incaltaminte: adidas, graceland, nike si am si altele nu asa cunoscutehee hee