| JetBlueJet a întrebat:

De obicei magazinele online (gen eMAG, Media Galaxy, etc.) fac reduceri de Paste? (La telefoane, casti, tablete s.a.m.d.)?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. eMag si acum are reuceri.

| JetBlueJet explică (pentru Salontanul):

Stiu (am vazut si eu tongue ), dar ma intereseaza mai mult pentru casti. happy

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru JetBlueJet):

Casti de mobil? au o reducere acum la Philips 110 ron de la 180

| RareşTPUro a răspuns:

Da, aproximativ toate fac reduceri in acelasi timp cand este o zi asa mai importanta in Romania sau o sarbatoare, toate fac reduceri in acelasi timp.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dap. Dar le scumpeac cu o luna inainte laughing

| alexandrualind a răspuns:

De obicei da.

| Luiza995 a răspuns:

Pe https://mallcopii.ro sunt mereu reduceri indiferent de sezon.

| Oliver11 a răspuns:

Da dar majoritetea produselor nu iși merită bani.