| Ana1928 a întrebat:

Hey, cand mai sunt reduceri mari la flanco, eMAG, media galaxy, etc? Stiu ca de paste dar pana atunci mai sunt?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Urmareste preturile. Deageaba se spune ca sunt "Reduceri" si nu sunt, sau invers.

| RAY a răspuns:

In Romania sunt tot anul, in realitate niciodata, sunt vrajeli ca si tara asta, ieri ma uitam la un laptop de 3400 de ron si cica redus la 3000 de ron dar nefiind niciodata la pretul ala, o tara de clovni, mincinosi, ipocriti

https://www.youtube.com/watch?v=X0WOLlwJ5Es

| ziftode a răspuns:

Tot timpul, insa verifica daca nu e teapa pe: www.compari.ro eu asa fac!