| baiatuucupizzza a întrebat:

De pe ce site ati comandat un laptop si sunteti ff multumiti de el? imi puteti specifica siteul

3 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Bună
Eu am comandat de aici și sunt foarte mulțumită, doar alege ce vrei
http://www.domo.ro/IT_&_C/Calculatoare/Notebook
Baftă!

| armand3004 a răspuns:

Eu am cumparat un laptop Sony Vaio VPCF21Z1E/BI de pe EMAG. Si am avut parte de servicii foarte bune din partea lor, ti-l recomand si tie.

| Jko4r a răspuns:

Eu am achizitionat un laptop de la eMAG si sunt foarte multumit de el. Au produse foarte bune, transportul este gratuit iar dupa o zi iti vine laptop-ul acasa. Pentru detalii intra pe emag.ro
Iti recomand acest site deoarece am cumparat foarte multe produse de la ei si de care sunt foarte multumit. Eu am achizitionat un laptop ASUS.
Bafta!
Daca crezi ca te-am ajutat imi dai funda? big grin