| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site va luati haine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Ultima data am comandat de pe fiora.ro

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi-am cumpărat câteva de pe www.quick24.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu caut pe diferite site'uri haine cel mai mult imi iau hainele din magazine asa le pot incerca si e mai bine!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu imi place sa imi cumpar haine online. Imi place sa merg in magazine, sa le probez, sa vad materialele din care sunt facute etc.

| Laurretta a răspuns:

Din magazine, astfel evit sa-mi iau teape si surprize neplacute!

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Bigmaika.ru smug

| Superpantofi a răspuns:

Incearca pe www.superpantofi.ro! Azi si maine poti folosi codul NLRV50 pentru o reducere de 50 lei!