| mihaii2 a întrebat:

De unde as putea cumpara pusca cu bile cu tinta? adica cu laser ceva sa vad unde trag? Adica am mai vazjt dar nu erau de calitate si trageau pe dis mici iar eu veau sa traga la minim 30m diatanta
.as vrea ceva gen awp laughing)) adica si un pistol merge doar sa traga minim 30m distanta si sa aiba tinta... daca stiti lasati si un site ceva sau vreun magazin din bucureati. Mersi

4 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Daca vrei ceva calumea poti sa-ti iei de la airsoft.
http://www.airsoft.ro/;)

| mihaii2 explică:

Un magazin de specialitate ar consta in?

| mihaii2 explică:

?

| Braisor a răspuns:

Nu cred ca gasesti asa ceva in piata. Altundeva nu stiu unde ai putea sa gasesti. Du-te la un magazin de specialitate.