| Ioana9769 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar un aparat foto Fuji FinePix S1600. Cam prin ce magazine l-as putea gasi. [nu vreau oferte de pe internet ]

4 răspunsuri:
| andrei57 a răspuns:

Buna, 700 si ceva am vazut si eu la altex inainte de craciun, sau la domo dar costa mai mult.

| andrei57 a răspuns:

Am mai gasit si la Flanco pe internet, http://www.eflamingo.ro/......oryDisplay cred ca gasesti si in magazin dar e ceva mai scumpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mai intereseaza acest aparat? Eu am primit unul dar as vrea sa-l vand (pentru ca aveam deja un aparat foto mai potrivit pentru mine). Este in cutie, factura si garantie pana la 29. 10. 2012 (are 2 ani garantie)

| MeYouAllNight a răspuns:

De la F64.