| RobertVali111 a întrebat:

Care aparat foto din gama bridge este mai bun: Nikon L810, Sony DSC-H200 sau Fuji Film FinePix S4000?

6 răspunsuri:
| Gunit a răspuns:

Nikon L810..am avut unul si nu m-a dezamagit

| RobertVali111 explică (pentru Gunit):

La acest Nikon poti seta manual diafragma, timp de expunere etc?

| Niiiicu a răspuns:

AS ALEGE NIKONUL, dar am auzit ca si fuji vine tare happy

| supermamici a răspuns:

Iti recomand S2800 de la fuji, avand in vedere ca este o super oferta de pret. http://timez.ro/promotie-aparat-foto-bridge-fujifilm-finepix-s2800/

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Sony DSC-H200 este cel mai bun

| Snapped a răspuns:

Avantajul H200 e ca are pixeli mai multi si obtii printuri mai mari. Daca vrei sa faci crop la fotografie ai de unde. Fotografierea continua la H2000 este 8 cadre / sec si la Nikon L810 4. In rest specificatiile sunt aproape identice. FinePix S4000 e mai vechi si mai slab.