| G a întrebat:

De unde din Iasi pot sa cumpar tortitze pentru cercei?
Imi trebuie doar 2 bucati. De pe net nu comand, ca nu-mi trebuie multe si nici nu mor fara ele. Cercei mai vechi de la care sa iau tortitele n-am.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Intreaba-ti prietenele, poate au ele. Si eu tot asa am facut, a luat de la alta pereche. Sau cumpara-ti o pereche de cercei ieftini din pasaj pe care sa-i strici si sa le iei tortitele. blushing

| georginika a răspuns:

Am inteles ca undeva pe Independentei sunt...numai stiu sigur unde...sau daca nu, vezi la Moldova Mall

| denisa2901 a răspuns:

Bijuterii-cosmetice.ro