| Miley_Cyrus a întrebat:

De unde gasesc o peruca gen hannah montana, dar sa nu fie din plastic?

Răspuns Câştigător
| florar a răspuns:

Incearca pe internet(e-buy, pe e bay)

51 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Pe net cauta peruci naturale, exista. Dar asteapta-te sa coste citeva milioane bune...de lei vechi.

| Sabwy a răspuns:

Hannah hannah. doamne. mai strigati si Miley miley.tonguetonguelaughing

| florar a răspuns:

de ce nu aveti rabdare cu cei care sunt la o varsta prin care ati trecut si voi? eu am o varsta, darimi place mult NCIS si personajul Gibs, si Pauley Perrette, care e o tipa formidabila si in vitza de toate zilele, daca cititi biografie pe wiki o sa ramaneti uimiti.Montana e un p-ersonaj pozitiv, bine ca nu a ales pe Al Bundy criminalul, nu uratul ala din serialul urat de americani Married with children...

| Puiutz a răspuns:

Heyhee hee:*. uite am gasit ceva pentru tine thinking

Vand peruci Hannah Montana (Miley Cyrus) pentru copii de peste 3 ani, produs original Disney.
Pretul este de 200 de RON. Transportul este gratuit.
Comenzi la adresa de e-mail didipoppa@gmail.com
Am doar 5 peruci, asa ca grabiti-va.

vezi poate iese ceva:*

| iulia_5454 a răspuns:

Mi-am stricat ziua cand am vazut intrebarea(e deja obsesie hannah montana)

| adelle23 a răspuns:

Doamne. Ati innebunit cu aia. straight face ce vedeti ma la aia? e o fitoasa.

| ioana_1851 a răspuns:

Cred ca preferi sa ramai la cea din plastic caci cea din par natural te usca de bani..cauta pe google oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poti sa-ti cumperi peruci naturale dar sunt foarte scumpe... 200-250 m-am uitat de curiozitate pe net sunt destul de scumpe dar daca iti doresti asa de tare economiseste bani si o vei avea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Miley iti place de nick jonas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miruna
Poti sa o gasesti pe internet pe adresa:http://peruci-extensii blogspot.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe site-ul:http://peruci-extensii blogspot.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley imi spui terog unde gasesc o peruca stil hannah montana in romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc si vreau sa vii pe la mine, iti dau si adresa daca vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi aici ceva similar: http://www.peruci.net, de exemplu peruca Vogue sau Naomi, dar sunt mai scumpe decat cele din plastic. In plus, pentru copii s-ar putea sa fie mari, mai ales cei sub 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vand pe a mea angelclaudya43@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi peraca ca a lui miley (hannah montana) de pe nat... ori din magazin, dar e scumpa! in fine am una din par natural... dar a costat 276 milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca im dai una dea ta iti dau una din par natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu caut si nu cred ca exista din par natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In franta sau germania. Miley esti super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In germania. Esti draguta. Dar cam hipi uneori. Fara suparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley imi spui unde pot gasi o peruca hannah poti sa-mi lasi raspunsul pe adresa habetady

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu va rog sa-mi spuneti si mie ca am o colkega care spune c-o are si a costat 10 / 15 lei. nu sunt fraiera sa dau milioane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi in locul tau ma-s gandi ca am deja o peruca,, dar daca vrei o peruca care sa nu fie din plastic ar trebui sa intri pe google sau sa vb. cu emilie daca nu cumva ea cunoastepe cineva care vinde peruci care sa nu fie din plastic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceas problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar si eu caut o peruca gen Hannah Montana. Imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar sti daca sunt si in Romania