| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara echipament de scubadiving? Cam care-s preturile pentru unul la mana a doua?

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te sfatuiesc sa urmezi sfatul lui DMV. Voiam sa-ti spun doar ca ai putea sa gasesti echipament la Decathlon, dar nou.

| DMV a răspuns:

De pe www.scubadiver.ro si mai era un site. Daca nu ai facut scuba pana acum, nu trebuie neaparat sa iti cumperi echipament din prima. Du-te fa cursurile de pregatire prima data, sunt vreo 800 de lei, iti dau ei echipament si dupa aceea poti sa iti iei la inceput ochelari, labe, butelie si dupa un costum de neopren si altele. Eu asa am facut si la fel iti recomand si tie.
Pe scubadiver.ro gasesti anunturi second in sectiunea forum si articole noi de pe xsport.ro
Multa bafta!