| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara echipament si accesorii pentru o mica balerina?

5 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Tot pe internet, daca in romania nu exista inca, la raionul pentru copii, asa ceva.si e pacat.

| aura_3171 a răspuns:

De la moll galeria
!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Bucuresti, aproape de intrarea in Parcul Circului, este un mic magazin unde am vazut, in vitrina, costumase de balerina superbe. Ia incearca acolo happy cum te uiti spre Circ de pe Sos. Stefan cel Mare, pe stanga, pe coltul blocului de la sosea, la parter.

| christabell a răspuns:

Intreaba profesoara, ea stie cel mai bine.Fiecare profesoara are pretentiile ei privind echipamentul.

| giuliana a răspuns:

Pe site-ul www.giuliana.ro la,, UTILE" gasesti magazinele care comercializeaza articole pentru. balet