| BlackScribble a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune de unde pot cumpara fusta emo rozz dinaia ca de balerina si jambiere rozz cu negru? Si ceva acccesorii stil:cercei cu cranii, lanturi...accesorii stil emo:p Dau fundita

7 răspunsuri:
| BlackScribble explică:

Nu, nu sunt d imi place stilu:p

| dedesh a răspuns:

Fustita aia se numeste tu-tu.se poarta ca fiind din moda emo, dar nu e emo. o poti gasi mai peste tot.

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Din IDM...Eu de acolo mi-am cumparat haine de genul asta! Fundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti emo? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu caut de mult fusta de aia de balerina da jambiere am eu daca vrei id meu este ana_draguta1997 cauta in silver mall sau in tako