| Andrei_3853 a întrebat:

De unde pot cumpara in Dorohoi jud Botosani coduri (PIN-uri) PAYSAFECARD? Stiu zonele in principiu dar daca ati cumparat voi de undeva...la posta se gaseste? FUNDA IMI TREBUIE RASPUNSUL DVS!

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Vezi aici http://goo.gl/kFck0

| Andrei_3853 explică (pentru eucumine010):

Asta stiam si eu...

| eucumine010 a răspuns (pentru Andrei_3853):

Vroiai sa afli de unde poti cumpara paysafecard, ti-am dat adresa, ce vrei mai mult? Ce rost mai are intrebarea ta daca stiai deja? Vroiai sa te duca cineva de mana? In fine. Pa.

| Andrei_3853 explică (pentru eucumine010):

Vroiam sa aflu in special daca se gaseste si la POSTA, stiu adresele, dar nu am fost nicioadata!

| eucumine010 a răspuns (pentru Andrei_3853):

Citisem pe undeva ca s-ar gasi si la posta, dar nu sunt sigur.

5 răspunsuri:
| Andrei_3853 explică:

Ai gasit tu acolo?