| AndreeaRullz a întrebat:

De unde pot cumpara produse Avon online?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe site dar trebuie sa fi insctisa in baza lor de date. pentru mai multe detalii suna la 0763770425

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe situl lor dar trebuie sa fi in baza lor de date.pentru detalii poti suna la nr de tel 0763770425

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online nu e prea indicat sa cumperi produse pentru ca nu se stie ce o sa primesti

| cryss_1828 a răspuns:

De pe site banuiesc. Dar oricum nu stiu sigur. Dar de ce nu iti cauzi un reprezentant serios din orasul tau? De unde esti?

| rockveion a răspuns:

Www.avon.com/buy onlie/liciteaza

| diana88_8645 a răspuns:

Salut! eu sunt reprezentant avon.am multe produse de vanzare.ce zici.te intereseaza? astept raspuns pe adresa de mess:dyana_dy88.o zi frumoasa!