| Mayar a întrebat:

De unde pot cumpara(site) material de piele/imitatie de piele in cantitate de 1 metru patrat (aproximativ), deci nu cantitati industriale si sa fie mai rezistent putin, pentru ca vreau sa il folosesc pentru genti.
Mentionez ca pe Site-ul Adalee nu am gasit asa ceva, iar pe http://www.piele-ecologica.ro/ se gasesc doar in cantitati industriale. Am mai gasit cateva site-uri, insa erau, chipurile, imitatie de piele foarte foarte subtiri, insa mie imi trebuie mai rezistent, nu asa plapand material.
Va multumesc. Toti care vor da ca raspuns site-uri bune/ la subiect vor primi voturi favorabile!;)

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Vezi la texline poate te ajuta! e firma din Timisoara.