| fotbalistuluci a întrebat:

De unde pot cumpara tricou original 2013 real madrid cu cristiano ronaldo

5 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

De pe pagina oficiala a echipei, sau de pe pagini spaniole de imbracaminte sportiva. Este in jur de 80€

| NemNUZ a răspuns:

De la reprezentanta adidas cu 150 ron, cred, de pe net, dar nu are rost sa dai atatia bani, mai ales ca e supra elastic, iar daca vrei sa joci fotbal cu el, prima data cand cineva o sa te traga de el o sa se rupa.

| zoeZoe a răspuns:

De la San Bernabeu din Madrid, fara gluma. dar e cam 80 de euro sa stii.

| gggggggggggg a răspuns:

De la maga

| smooky7 a răspuns:

De pe pagina officiala Real Madrid...de la un magazin official Real Madrid din Romania sau de pe Bernabeu...