| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Real Madrid sau Barcelona, Cristiano Ronaldo sau Messi?
De ce?

Răspuns Câştigător
| DarkSmile a răspuns:

Eu sint pentru Real.
Nu ma intereseaza ca Messi a 3 oara a cistigat Balonul de Aur.
Sint increzuta in tot ce face Ronaldo.Imi place cum paseaza, felul cum se misca.Il ador :X

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Barcelona si Messi. Messi mai are putin si devine daca nu a devenit deja, cel mai bun jucator al planetei din toate timpurile iar Barcelona fiindca imi place stilul lor de joc, al lui Guardiola.Numai bine

| master77 a răspuns:

Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ca Messi e o caterinca genetica.

| DarkSmile a răspuns:

Real Madrid!

| Fuego a răspuns:

Messi Pentru Ca fructifica mai mult Cristiano Ronaldo joaca mai mult singur si Barcelona deoarece sunt mult mai organizati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid ca suna mai bine si Messi ca asa vreau eu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincera sa fiu sunt complet paralela cu football-ul...

| Cαrter a răspuns:

Buna! happy O intrebare cat se poate de simpla. De aceea iti dau un raspuns la fel de simplu: Leo Messi! love struck De ce? Pentru ca: e talentat, modest, inteligent (nu numai pe teren), poate sa joace pe mai multe posturi, si mai ales pentru ca e cel mai bun din lume, de 3 ani! E tanar si in curand va deveni, cu siguranta, cel mai bun jucator din istoria fotbalului! E un geniu! Si atunci, echipa la care joaca, Barcelona, va fi si ea cea mai buna din istorie! happy love struck

| Shtrumpffy a răspuns:

Barcelona. Pt ca imi place mai mult si Cristiano ronaldo pentru ca e cel mai bun jucator din lume. Funda?