| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara un pickup? Se mai gasesc pe undeva? Am recuperat niste viniluri de la un unchi si n-am la ce sa le ascult.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cauta la anticariat

| alexam a răspuns:

Pick-up poti gasi la un magazin de antichitati, dar presupun ca le umfla mult la preturi, poti incerca asadar pe la targuri de vechituri unde ORICE e NEGOCIABIL! ( si il incerci la o priza inainte de a da banii ), ce se organizeaza in orasele mai mici, sambata sau duminica... De exemplu la Pitesti ( nu stiu din ce parte a Romanicii esti tu... )! Sau bineinteles pe net, pe okazii, + pe la cunostinte, si din vorba in vorba sa gasesti. Eu pe al meu nu il vand, si basta! tongue

| Roxata a răspuns:

Magazin de antichitati`
..cred eu`