| anonim_4396 a întrebat:

De unde se mai pot cumpara viniluri in Romania?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dispun de o colectie intreaga de viniluri si nu mai am aparat ca sa le ascult.Contacteaza-ma.

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu am lucrat la un magazin de muzica si centru de inchirieri DVD-uri " MUSICBOX" (in Bucuresti)...intra pe www.musicbox-store.eu!
Au CD-uri, viniluri, filme/concerte(DVD-uri)...si se poate face comanda(ei aduc muzica din Suedia). Dar daca esti din alt oras trebuie' sa vii tu sa iei comanda, daca esti din Buc ti-o livreaza ei:)

| danasang a răspuns:

Incearca pe www.okazii.ro. au mereu ceva interesant, si preturile sunt mai mult decat acceptabile.

| vladlacatus a răspuns:

Am eu viniluri dar depinde cu ce vrei