| Emi_8677 a întrebat:

De unde pot cumpara unt de shea din Romania?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Incearca la Plafar happy

41 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Del hipermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AVONcall merema pentru. picioare si coate cu unt de Shea african-20ron -crema pentru.maini si cuticule cu unt de Shea-21ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista online pe multe magazine. E drept ca la unele trebuie sa platesti costul livrarii prin curier, care in general e in jur de 20 lei, dar sunt si magazine care expediaza cu posta si e mai ieftin. De exemplu, sideris.ro, olivo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, unt de shea poti gasi la olivo, www.olivo.ro, sau iti pot trimite eu fara sa mai platesti taxele de transport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe organikshop.ro,au shea bio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mine! happy 40 de lei, 100 g.

adresa de conctact: l.aurentiu (YM)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unt de shea la reducere gasesti acum pe www.biobeauty.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.suplimente.ro/cosmetice-si-ingrijire-corporala/
mai ieftin de atat nu se poate:)
si e super bun, iti spun din experienta.
il poti lua fie de la magazin, fie ti-l aduc ei acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o firma de produse bio.Pentru detalii intra pe mess fngxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe okazii.ro poti gasi unt de shea BIO 250 gr la 49 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de aici - e cam cel mai ieftin -pe care l-am gasit http://www.organik.ro/......par-100-ml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ieftin unt de pe piata la ora actuala in segmentul BIO il gasesti aici:http://www.biomonde.ro/......nat-250gr. Ai la 49 RON 250gr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unt de Shea pur (nerafinat) la Organik - uite link http://www.organik.ro/......par-100-ml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am luat pe cel de pe www.biomonde.ro iar daca esti din Bucuresti ti-l aduc acasa gratuit. E super si ca pret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU MI-AM LUAT DE PE NET. Import Coasta de Fildes, nerafinat. De aici:www.untuldeshea.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lorisbeauty.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat de pe www.lorisbeauty.wordpress.com, este nerafinat si f bun, cu expedierea a mers mai greu, ca s-a nimerit de paste cand nu se lucra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poti gasi pe site-ul coastalscents sau in magazinele DM din Bucuresti unde nu costa mult.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sideris.ro este si organic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna emi. iti pot face eu rost de unt de shea 100% natural la un pret de cam 35 de ron cutia de 250 grame. Daca vrei BIO ala e ceva mai scump, cam 55 de ron cutia. cauta-ma la adresa de mail alinamai16@yahoo.com si vorbim. Pot sa-ti dau si niste retete despre cum sa-l folosesti sau cum sa-ti prepari singura un unt de corp minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu import din Africa unt de shea la pretul de 15 ron/100 grame. Untul este 100% nerafinat si organic. Garantez calitatea si provenienta. Este ieftin deoarece acesta nu se livreaza in borcane de plastic/sticla ci in pungi. Valabilitate 2 ani

| Madalina_Loredana-Lo_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai este valabil? sunt interesata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

33 ron 100 gr la www.biotika.ro.
http://www.biotika.ro/Unt_de_Shea_BIO/p344585_916626. aspx
este super bun, taxe transport mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri n-am vazut pe cineva care sa pomeneasca de un magazin din bucuresti. uite iti spun eu unul...plafarul din grand arena, am vazut eu saptamana trecuta.cam scumput insa... vreo 55 lei:d eu l-as lua, dar cand fac rost de bani :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazinele online cu produse bio cu siguranta gasesti, eu am luat de la cosulbio si afost ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.life-care.com/......4019.html. Life care. sunt produse BIO 100%. incearca. o sa le adori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.biomonde.ro/......nat-250-gr mai ieftin nu gasesti altundeva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici il gasesti cel mai ieftin http://cercelusifimo.wordpress.com/

| emiliagrosu a răspuns:

Ai incercat pe net?