| Canada a întrebat:

De unde pot cumpara unt de shea? ce creme imi recomandati pentru vergeturi? vreau sa stiu daca a scapat cineva de vergeturi? si daca da ...cu ce produs? Multumesc anticipat funda

3 răspunsuri:
| Simmy a răspuns:

Mi-am comandat alaltaieri de pe organik.ro. 500 ml la 1 mil. se merita + 10 lei posta romana. initial nu am avut atat si doream doar 100 ml, dar asa e mai rentabil. m-au sunat si mi-au spus ca e certificat si vine la vrac in aprox 3 zile. vergeturile se mai estompeaza, mai ales daca le tratezi cu atentie. pentru cele vechi este bun peelingul care inlatura pielea moarta, si devin mai putin vizibile, dar de tot nu scapi de ele, dar diferenta intre unele neglijate si altele tratate este clar sesizabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unt de shea gasesti pe breslo.

_________________
Sapunuri Naturale si Bijuterii Handmade - www.efrumuseti.blogspot.com

| Ligia_4155 a răspuns:

De vergeturi se scapa mai greu. o crema obisnuita doar o sa le faca sa nu fie atat de vizibile. incearca sa nu le bagi asa de mult in seama deoarece aproape orice femeie la un momendat are vergeturi. la unele se vad ceva mai tare la altele mai putin. iti recomand sa mergi la farmacie si sa intrebi ce crema iti recomanda. succes